FAQs Complain Problems

समाचार

कर्मचारी विवरण

नाम पद शाखा ईमेल फोन नं
टिका बहादुर गोदार प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत tikagodar@gmail.com 9856046385
देवराज पौडेल शिक्षा शाखा प्रमुख शिक्षा शाखा ९८४६७३०३७३
अर्जुन चपाइ प्रशासन प्रमुख प्रशासन शाखा 9841800813
सुरेश गाैतम इन्जिनियर प्रविधिक शाखा eng.marsyangdirm@gmail.com 9846425894
भरत राज बाँस्तोला सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना प्रविधि शाखा ito.marsyangdimun@gmail.com,bharat.bastola@nepal.gov.np 9856083140
लुल बहादुर घले स्वास्थ्य संयोजक स्वास्थ्य शाखा ghalelul99@gmail.com, health.marsyangdirm@gmail.com 9869257686
पवन श्रेष्ठ पशु स्वास्थ्य शाखा प्रमुख पशु स्वास्थ्य शाखा vet.marsyangdirm@gmail.com 9866063130
नन्दराज गुरुङ रोजगार स‌ंयोजक रोजगार सेवा केन्द्र esc.marsyangdirm@gmail.com 9851163353
शर्मिला ढकाल कृषि शाखा प्रमुख कृषि विकास शाखा krishi.marsyangdirm@gmail.com 9846461962
Netra Sir नेत्र नारायण अधिकारी आ.ले.प आर्थिक प्रशासन शाखा 9846345127
प्रमिला तामाङ सव इन्जिनियर प्रविधिक शाखा 9845550605
उमेश घले सव इन्जिनियर प्रविधिक शाखा umeshghale55@gmail.com 9856045712
सृजना पाण्डे चिलुवाल प्राविधिक सहायक(शिक्षा) शिक्षा शाखा shreejana.chiluwal@gmail.com 9841973398
सुमन परियार लेखा सहायक आर्थिक प्रशासन शाखा lekha.marsyangdirm@gmail.com 9867767471
विजय गुरुङ सव इन्जिनियर प्रविधिक शाखा 9841037816
विष्णु तामाङ सव इन्जिनियर प्रविधिक शाखा 9840576048
लिल बहादुर रिमाल सामाजिक परीचालक योजना / राजश्व शाखा 9846123490
विकास कोइराला कृषि प्राविधिक सहायक पाँचौ कृषि विकास शाखा 9845141978
सागर गुरुङ एम.आई.एस. अपरेटर mis.marsyangdirm@gmail.com ९८४७४९७०३१
विमलराज घिमिरे पशु स्वास्थ्य प्राविधिक सहायक पाँचौ पशु स्वास्थ्य शाखा 9845332546
मोनिका तामाङ प.हे.न पाँचौ स्वास्थ्य शाखा 9846128150
अशोक घिमिरे प्राविधिक सहायक(प्र.रो.का) रोजगार सेवा केन्द्र 9846723691
शैलेन्द्र घिमिरे सव ओभरसियर योजना शाखा yojana.marsyangdirm@gmail.com ९८४६३३७१७९
उमेश कुमार मण्डल सव ओभरसियर प्रविधिक शाखा 9842921585
रविन बराल सव ओभरसियर प्रविधिक शाखा 9846369068
विनोद गुरुङ सव ओभरसियर प्रविधिक शाखा 9846111414
लक्ष्मी घले गुरुङ फिल्ड सहायक 9846272458
सरिता रिमाल फिल्ड सहायक 9862736072
सुनिता दशौंदी उद्यम विकास सहजकर्ता 9869279836
रुपा वंशी मगर उद्यम विकास सहजकर्ता 9863005260
दुर्गा तामाङ कार्यालय सहयाेगी 9846844558
विमला तामाङ कार्यालय सहयाेगी 9840271002
राेल बहादुुर पाण्डे कार्यालय सहयाेगी 9846444525